![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13326445
*
nr 1332 6445
Spegel
+ konsolbord, Stenskiva, spegel 170x70, konsolbord. Längd: 75. Djup: 28, Höjd: 55 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 juni 2020
kl 18:39:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/6 15:07:34
1
400 kr
4/6 16:00:56
2
350 kr
4/6 16:00:57
1
400 kr (Budbetjänt)
8/6 11:12:12
2
450 kr
8/6 16:37:23
1
600 kr
8/6 18:34:02
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsolbord spegel speglar stenskiva
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:15
-
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:53
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1332 6445
Spegel
+ konsolbord, Stenskiva, spegel 170x70, konsolbord. Längd: 75. Djup: 28, Höjd: 55 cm
Utrop: | 700 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 juni 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/6 15:07:34 | 1 | 400 kr |
4/6 16:00:56 | 2 | 350 kr |
4/6 16:00:57 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
8/6 11:12:12 | 2 | 450 kr |
8/6 16:37:23 | 1 | 600 kr |
8/6 18:34:02 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsolbord spegel speglar stenskiva
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:15 -
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:53